Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AVLASTNINGSBORD, nyrenässans, tidigt 1900-tal, mahogny samt rotfanér, toppen med marmor, låda vid sarg, skåpdörr undertill, på hjultrissor, höjd ca 75, 36x18 cm

BNruksslitage, lös vid fogar

897336

2021-04-03