Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943), komposition, signerad samt daterad -78, numrerad 64/120, färglitografi, bildmått ca 80x55 cm
Ej examinerad ur ram
897341
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här