Lennart Aschenbrenner färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943), komposition, signerad samt daterad -78, numrerad 64/120, färglitografi, bildmått ca 80x55 cm

Ej examinerad ur ram

897341

2021-04-03