Astrid Göransson, akrylmålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ASTRID GÖRANSSON (född 1956): "Å.N." ur serien Casting, a tergo betecknat Å.N. samt daterad 2011, olja på pannå, 100x80,5 cm

PROVENIENS: Galleri 1, Göteborg, 2012

Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö

Ytsmuts, slitage

897342

2021-04-06