Astrid Göransson, akrylmålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ASTRID GÖRANSSON (född 1956): "Å.N." ur serien Casting, a tergo betecknat Å.N. samt daterad 2011, olja på pannå, 100x80,5 cm
PROVENIENS: Galleri 1, Göteborg, 2012
Ingår i temaauktionen Privat konstsamling, Malmö
Ytsmuts, slitage
897342
2021-04-06