Jörgen Zetterqvist oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN ZETTERQVIST (1928-2013): stilleben med intstrument och dockor, signerad samt daterad -84, olja på duk, ca 70x55 cm

897343

2021-04-03