Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

7 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Pojke och flicka på landsväg, signerad, olja på duk, ca 51x75 cm

897351

2021-04-03