Blombord jugend

Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend
Blombord jugend

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, jugend, 1900-talets första hälft, höjd ca 87 cm, 84x26 cm

Bruksslitage, senare bemålning

897354

2021-04-03