Pall furu

Pall furu
Pall furu
Pall furu
Pall furu
Pall furu
Pall furu

Klubbat för:

1 400 SEK

800 SEK

PALL, 1900-tal, furu, höjd 34 cm

Slitage

897355

2021-04-03