Oljemålning 17/1800-tal

Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, figurscen med häst, kopia efter orginal, olja på duk, ca 46x40 cm

Retusch/lagning, färgbortfall

897361

2021-04-01