Harald Garmland

Harald Garmland
Harald Garmland
Harald Garmland
Harald Garmland
Harald Garmland
Harald Garmland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD GARMLAND (1904/05-1985): sommarnatt i Södermanland, signerad och daterad H Garmland -39, olja på duk, ca 78x61 cm

897363

2021-04-03