Barpallar 6 st

Barpallar 6 st
Barpallar 6 st
Barpallar 6 st
Barpallar 6 st
Barpallar 6 st
Barpallar 6 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARPALLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, benställning av lackerade stålrör, sits i lackerat trä, sitthöjd ca 75 cm

Slitage, färgbortfall, senare bemålning

897365

2021-04-03