Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKFAT, porslin, rektangulär form, 1700-tal, fasade hörn, dekor av krukor, längd ca 29 cm höjd ca 20 cm
Smärre slitage
897373
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här