Stekfat Porslin kina 1700-tal

Stekfat Porslin kina 1700-tal
Stekfat Porslin kina 1700-tal
Stekfat Porslin kina 1700-tal
Stekfat Porslin kina 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, porslin, rektangulär form, 1700-tal, fasade hörn, dekor av krukor, längd ca 29 cm höjd ca 20 cm

Smärre slitage

897373

2021-03-31