Sängbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft. enligt uppgift Grange, fanérade i mahogny, dragknoppar i mässing, höjd ca 64, 43x35 cm

Brukslitage, smärre märken

897375

2021-03-31