Stolar i furu

Stolar i furu
Stolar i furu
Stolar i furu
Stolar i furu
Stolar i furu
Stolar i furu
Stolar i furu
Stolar i furu

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft, furu, rygg med skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

897381

2021-04-03