Örhängen 18K

Örhängen 18K
Örhängen 18K
Örhängen 18K
Örhängen 18K

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÖRHÄNGEN, 18K, otydliga svenska stämplar, rödguld, ihålig creolmodell, på stift/ krok, höjd totalt ca 20 mm, vikt ca 2.3 g

Fint bruksskick.

897390

2021-04-25