Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, ca 1980-tal, Ikea, stomme i kromad metall, vitlackerad fot, två spotlights med justerbar höjd, höjd ca 132 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, färgbortfall
897402
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här