Ikea golvlampa

Ikea golvlampa
Ikea golvlampa
Ikea golvlampa
Ikea golvlampa
Ikea golvlampa
Ikea golvlampa
Ikea golvlampa
Ikea golvlampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, ca 1980-tal, Ikea, stomme i kromad metall, vitlackerad fot, två spotlights med justerbar höjd, höjd ca 132 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, färgbortfall

897402

2021-04-03