Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, mönstrad textil klädsel, lösa plymåer, längd ca 210 cm, sitthöjd ca 49 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage med fåtal smuts fläckar.

897403

2021-04-03