Arvika Keramik Ragnar Andersson
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAGNAR ANDERSSON, ca 68 dlr, Arvika Keramik, glaserade i grön, brunt orange samt blått, signerade undertill, bestående bl.a av skålar, tallrikar, asietter, kaffekoppar filskålar m.m varierande storlekar
Enstaka mindre nagg förekommer
897404
2021-04-03