Arvika Keramik Ragnar Andersson

Klubbat för:

7 200 SEK

3 000 SEK

RAGNAR ANDERSSON, ca 68 dlr, Arvika Keramik, glaserade i grön, brunt orange samt blått, signerade undertill, bestående bl.a av skålar, tallrikar, asietter, kaffekoppar filskålar m.m varierande storlekar

Enstaka mindre nagg förekommer

897404

2021-04-03