Hattar Sovjetunionen

Hattar Sovjetunionen
Hattar Sovjetunionen
Hattar Sovjetunionen
Hattar Sovjetunionen
Hattar Sovjetunionen
Hattar Sovjetunionen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HATTAR, 3 st, omkring 1900-talets mitt, Sovjetunionen, infanteriet märkt 55, flygvapnet märkt 57 och marinen märkt 58

Bruksskick, ställvis slitage

897418

2021-04-11