Byrå nyrokoko

Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, fanérad i pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, 4 lådor, välvd front, dekor av spiralvridna kolonetter, höjd ca 98, 105x52 cm, nyckel medföljer

Listbortfall, slitage, listlagning, repor

897426

2021-04-05