Spegel Gustaviansk stil 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgyllt skuret träverk, oval form, krönande rosett, höjd ca 73 cm, bredd ca 53 cm

Fint skick. Mindre avslag förgyllning kan förekomma

897437

2021-04-04