Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgyllt skuret träverk, oval form, krönande rosett, höjd ca 73 cm, bredd ca 53 cm
Fint skick. Mindre avslag förgyllning kan förekomma
897437
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här