Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖKBORD, 1900-talets andra hält, snidad dekor med glasskiva, höjd ca 64, diameter 60 cm

Bruksslitage, torrspricka vid sarg

897443

2021-04-03