Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, utdragbarg, medföljer 2 iläggsskivor, räfflad dekor vid sarg, höjd ca 75, 150x95 cm iläggsskivor á 30 cm
Bruksslitage
897447
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här