Golvlampa
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, två armar, emaljerad fot i svart, samt emaljerade skärmar i rött och blått, höjd ca 137 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
897459
2021-04-03