Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

11 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, två armar, emaljerad fot i svart, samt emaljerade skärmar i rött och blått, höjd ca 137 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

897459

2021-04-03