Märtha Bolin-Carlson oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 1947, olja på duk, ca 33x24 cm
Kuntoraportti
897468
Päivämäärä:
2021-03-31