Stig Lindberg Pynta servisdelar
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STIG LINDBERG, "Pynta" (1962-1965), Gustavsberg, 35 dlr, bestående av: serveringsfat, 4 serveringsskålar av olika storlek, smörask med lock, 2 marmeladburkar varav en med lock, 12 assietter, 14 tallrikar, samt en djup tallrik
Ställvis bruksspår och slitage, mikronagg kan förekomma
897470
2021-04-03