Märtha Bolin-Clason

Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason
Märtha Bolin-Clason

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTHA BOLIN-CLASON (1902 -1988): Kvinnoporträtt, 3 st, rödkrita, tusch samt blyerts på papper, varav 2 signerade samt daterade, ca 42x32, 43x30, 34x27 cm

Smärre gulnad och fläckar, revor

897471

2021-03-31