Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, vitmålad urtavla, delvis originalmåleri, medföljer, pendel, höjd ca 200 cm

Funktionen garanteras ej, torrsprickor förekommer, slitage

897482

2021-04-03