Rölakansmatta signerad MB

Rölakansmatta signerad MB
Rölakansmatta signerad MB
Rölakansmatta signerad MB
Rölakansmatta signerad MB
Rölakansmatta signerad MB
Rölakansmatta signerad MB

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, rölakan, signerad MB, gallerimodell, ca 240x95 cm

Bruksslitage

897484

2021-04-09