Snedklaffsekretär 1700-talets första hälft
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-talets första hälft, fanérad i bl a ek, svärtad listdel, höjd ca 88, 87x49 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Omarbetad, renoverad, komplettera, torrsprickor, ytskador
897488
2021-03-31