Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOL, trä samt pastellage, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 42, 50x26 cm
Lagningar, skador, avslag
897490
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här