Konsol nyrokoko

Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko
Konsol nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOL, trä samt pastellage, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 42, 50x26 cm

Lagningar, skador, avslag

897490

2021-04-05