Halvmånebord allmoge tidigt 1800-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVMÅNEBORD, 1807, allmoge, monogramsignerat undertill BOP, originalfärg, höjd ca 68, 100x50 cm

Bruksslitage, ostadigt

897491

2021-04-03