Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj, 1960-tal, stomme i ek, tyg i GP & J Baker "Lotus", lösa plymåer, sitthöjd ca 42 cm
armstödsskydd samt extra sittplymå medföljer
Smärre slitage
897499
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här