Fåtölj Bröderna Andersson

Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson
Fåtölj Bröderna Andersson

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj, 1960-tal, stomme i ek, tyg i GP & J Baker "Lotus", lösa plymåer, sitthöjd ca 42 cm

armstödsskydd samt extra sittplymå medföljer

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

897499

2021-04-03