Barbro Mjörne Danielsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO MJÖRNE DANIELSON (född 1923): Stilleben med amaryllis, olja på pannå, signerad, bildmått 55x46 cm

Framstår i gott skick

897506

2021-04-11