Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra kvartal, målat trä, fasettslipat glas, 60 x 59 cm.

Bruksslitage, rost.

897508

2021-04-11