Bokhylla Funkis

Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis
Bokhylla Funkis

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, bemålad, 1930/40-tal, Funkis, 2 lådor, hyllplan samt skåpslucka med hyllinredning, höjd ca 75, 150x30 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

897510

2021-04-02