Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1900-tal, bukig form, ringhänklar i mässing, höjd ca 50, diameter ca 37 cm

Bruksslitage, bucklor

897517

2021-04-03