Ljusplåtar 1 par

Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par
Ljusplåtar 1 par

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSPLÅTAR, ett par, 1800-tal, mässing, för 2 st ljus vardera, höjd ca 77 cm

Slitage

897536

2021-04-15