Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERTO GIACOMETTI (1901-1966): efter, Figurkomposition, litografi ur DLM, nr 195, 1971, signerad i trycket, 30x22 cm
(DLM - Derrière le Miroir)
897537
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här