Charles och Ray Emes undereden till bord
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, ´´Eames Segmented Table´´ undereden till bord, ca 10 delar, stämplade stålet, varierande mått, delvis med möjlighet att koppla ihop
Saknas möjligen skriuvar samt ej helt kompletta, bruksslitage med stötmärken
897548
2021-04-02