Charles och Ray Emes undereden till bord

Klubbat för:

10 000 SEK

4 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, ´´Eames Segmented Table´´ undereden till bord, ca 10 delar, stämplade stålet, varierande mått, delvis med möjlighet att koppla ihop

Saknas möjligen skriuvar samt ej helt kompletta, bruksslitage med stötmärken

897548

2021-04-02