Hans Ekegård oljemålning

Hans Ekegård oljemålning
Hans Ekegård oljemålning
Hans Ekegård oljemålning
Hans Ekegård oljemålning
Hans Ekegård oljemålning
Hans Ekegård oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Motiv från Paris, signerad Ekegårdh, olja på pannå, ca 22x27 cm

897553

2021-03-31