Pieter Cornelis de Moor oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIETER CORNELIS DE MOOR (1866-1953): Figurscen, signerad P Cornelis de Moor, olja på duk, ca 35x27 cm

Uppfodrad, smärre ytskador

897556

2021-03-31