Andrzej Plotski, akvareller

Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller
Andrzej Plotski, akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDRZEJ PLOTSKI (Polen/Sverige, född 1949): (10) Landskap samt Lundamotiv, akvareller, signerade Plotski samt daterade 06 och 05, mått: 6 st, 24x32 cm, 2 st: 15x21 cm (julkort), 1 st: 12x10 cm (dubbelkort), 1 st: 8x8 cm.

Smärre bruksslitage

897557

2021-03-31