Andrzej Plotski, akvareller
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ANDRZEJ PLOTSKI (Polen/Sverige, född 1949): (10) Landskap samt Lundamotiv, akvareller, signerade Plotski samt daterade 06 och 05, mått: 6 st, 24x32 cm, 2 st: 15x21 cm (julkort), 1 st: 12x10 cm (dubbelkort), 1 st: 8x8 cm.
Smärre bruksslitage
897557
2021-03-31