Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL HALL (1919-2011): Solnedgång, signerad Hall, olja på duk, 24 x 32,5 cm
Karls efternamn var Hellid
Smärre färgbortfall
897573
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här