Karl Hall oljemålning

Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning
Karl Hall oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL HALL (1919-2011): Solnedgång, signerad Hall, olja på duk, 24 x 32,5 cm
Karls efternamn var Hellid

Smärre färgbortfall

897573

2021-04-18