Färglitografier

Färglitografier
Färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kompositioner, signerade och daterade 1953, numrerade 3/20 resp 11/20, färglitografier, bildmått ca 17,5x23 cm, bladmått ca 32x50 cm

Lösa blad, hanteringsveck

897577

2021-04-03